Propose announcement
Перформанс Ярослава Футимського. Тіло на землі: перформативна резиденція

Ярослав Футимський розглядає тривожні пейзажі та множинні ландшафти. Працює з мовленим перфомансом і графічною поетикою. Намагається непохитно вдивлятись і непорушно мовчати. Цікавиться капітуляцією художни(ків)ць

Тіло на землі: перформативна резиденція на Хаті-Майстерні.

Ярослав Футимський розглядає тривожні пейзажі та множинні ландшафти. Працює з мовленим перфомансом і графічною поетикою. Намагається непохитно вдивлятись і непорушно мовчати. Цікавиться капітуляцією художни(ків)ць.

2021, Бабин

В який спосіб ми можемо розміститися як люди, як колективи, як відвідувачі та резиденти в ландшафті, що постійно змінюється? Коли “розміщення” стане “вкоріненням”? Як наш дотик проникає під поверхню? Які інструменти та пристосування ми розвиваємо як тіла?
Тіло – це інструмент чи матеріал? Яка мова нашої практики? Що означає –
творити «ефемерно», і як це – творити “грунтовно”? Хто наша аудиторія?
Цей відкритий ряд запитань розпочали резиденцію “Тіло на землі”, що прагнула висвітити практики художників, які прямо чи опосередковано працюють із перформансом, перформативністю, хореографією, фізичною культурою та / або соматикою, особливо тих, хто зацікавлений у сільській місцевості та в часто політизованому природньому середовищі.

За підтримки Українського культурниого фонду.

Зйомка та монтаж: Діана Дерій

Відео із серії “Тіло на землі” ( 0 лекції)
You may also be interested in