19 Лис 2023, 16:00
Promprylad.Renovation, вул. Української перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
Читаючи «Creative Women Publishing»: розмова про видавництво, засноване жінками для жінок
Відкрита зустріч з Іриною Ніколайчук та Оксаною Павленко
Читаючи «Creative Women Publishing»: розмова про видавництво, засноване жінками для жінок
19 листопада запрошуємо на відкриту зустріч з Іриною Ніколайчук, головною редакторкою і співзасновницею видавництва Creative Women Publishing, та Оксаною Павленко, співзасновницею й головною редакторкою незалежного онлайн-журналу DIVOCHE.MEDIA
Говоритимемо:
– про що пишуть та говорять авторки видавництва Creative Women Publishing;
– як змінити стереотип що література написана жінка для жінок – це щось солодке, рожеве та несерйозне;
– про досвіди роботи над розбудовою медіа divoche.media та видавництва Creative Women Publishing, створених жінками для жінок;
– як медіа можуть допомагати із промоцією книжок серед читачок і ширше – всіх, хто хоче бути більш свідомим: жіночих рухів та ініціатив, ставлення до жіночої тілесності й сексуальності, історій успіху видатних жінок.
Також ця зустріч – можливість придивитися до вже реалізованих книжкових проєктів Creative Women Publishing, поговорити про специфіку роботи над виданнями, про пошук нових авторок і тематик.
Про учасниць:
Ірина Ніколайчук — головна редакторка і співзасновниця видавництва Creative Women Publishing, літературознавиця, літературна критикиня.
Лекторка багатьох культурних проєктів та освітніх платформ, зокрема: Культурного проєкту, «Якими нас прагнете: фемінізм в українській літературі», видавничого проєкту «ЛакіБукс», Фестивалю рівності, Litosvita.
Як літературна редакторка, коректорка та редакторка перекладів співпрацює з видавництвами Темпора, Vivat, Книголав, Комора, Видавництво, Портал, РМ та іншими. Авторка рецензій, оглядів, інтерв’ю та аналітичних статей про літературу та культуру.
Оксана Павленко — співзасновниця й головна редакторка незалежного онлайн-журналу DIVOCHE.MEDIA, журналістка, авторка Telegram-каналу «Коли ми говоримо про книжки», а також ведуча і співавторка проєкту «Чому їй не байдуже» — подкасту про жінок та жіночі організації.
Про видавництво:
Creative Women Publishing — перше в Україні жіноче видавництво, засноване жінками для жінок: тих, що пишуть і тих, що читають.
Creative Women Publishing — це парасольковий бренд соціального підприємства Creative Women Space, місія якого — створювати сприятливе середовище для розвитку жінок у творчості та бізнесі.
Реєстрація.

Це відкрита подія, та просимо попередньо зареєструватися.