Підтримати post impreza

Про подкаст

Лілія Гоголь, кураторка галереї Детектор, що в Івано-Франківську, телефонує на інший кінець України — у місто Харків і спілкується з представниками різних професій в сучасному мистецтві: кураторами, художниками, культурними менеджерами.

Неспішні годинні розмови про роль мистецтва в місті, як говорити з дітьми про нього, а ще — як писати і говорити про мистецтво так, щоб його розуміла ширша аудиторія.

#1 На звязку мистецтво!

В першому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Борисом Філоненком, арт-критиком, куратором, викладачем, куратором основної програми на Друга Бієнале Молодого Мистецтва, про вплив культури і мистецтва на нас і наші міста, їхню роль та значення у житті мешканців.

#2 Моя дитина теж так вміє

В другому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Миколою Коломійцем, викладачем та засновником студії Aza Nizi Maza, куратором дитячої програми на Бієнале Молодого Мистецтва, про взаємодію дітей і дорослих поміж собою в світі мистецтва, про мистецтво, яке творять діти і яку цінність воно має. Також про те, як змінювати художню освіту і чи варто відходити від академізму. А ще: про дитячу програму Друга Бієнале Молодого Мистецтва.

#3 Мистецтво збирати історію

В третьому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Борисом Гриньовим, колекціонером про способи колекціонування, специфіку роботи Grynyov Art Foundation та культуру колекціонування в Україні.

#4 Читаємо і пишемо про мистецтво

В четвертому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Катериною Носко, співзасновницею видавництва IST Publishing. Про видання книжок про культуру в Україні, про те, як читати про мистецтво та про проєкт незалежного видавництва IST Publishing.

#5 Мистецтво комунікацій про культурні проєкти

В п’ятому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Іванною Скиба-Якубовою, PR-директоркою Бієнале молодого мистецтва та керуючою партнеркою PR-аґенції «Bagels & Letters», яка спеціалізується на культурних і соціальних проєктах, про комунікації культурних проєктів, роботу з різними аудиторіями, про виклики, стратегії і вимірювання результатів великомасштабних подій.

#6 Виклики в мистецтві

В шостому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Дариною Скринник-Миська, кандидаткою філософських наук, на посаді доцента кафедри менеджменту мистецтва Львівської національної академії мистецтв, кураторкою основної програми Бієнале Молодого Мистецтва.

Говоримо про проблеми, які існують в мистецтві. Зокрема, і в Україні. З чим стикаються митці, куратори, культурні менеджери. Намагаємося окреслити їх і дати рецепти вирішення.

#7 Мистецтво і митець

В сьомому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Лією Достлєвою — художницею, кураторкою, культурною антропологинею (Донецьк/Познань).

Про роль художника в сьогоденні, проєкти Лії та Андрія Достлєвих та художні стратегії, які обирають митці.

#8 Мистецтво і куратор

У восьмому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Катериною Філюк, кураторкою фонду «Ізоляція», експертка сучасної візуальної культури.

Розмовляємо про кураторство, освітні, в тому числі міжнародні, можливості, про Бієнале, його виклики і про українське культурне поле.

#9 Мистецтво і бізнес

У дев’ятому епізоді програми «Алло, мистецтво!» говоримо із Тетяною Гавриш, керуючою партнеркою юридичної компанії ILF, почесною консулкою Німеччини в Харкові.

Розмовляємо про взаємодію культурних та мистецьких проектів з бізнесом, взаємовідповідальність та досвіди інших країн у питанні бізнесу і мистецтва.

Всі епізоди