Підтримати post impreza
У вересні у Франківську запускають школу сучасного мистецтва
post impreza 13 Липня, 2023

Зараз триває опитування потенційних слухачів та слухачок щодо зручного розкладу та розміру посильного фінансового внеску за участь

post impreza 13 Липня, 2023
У вересні у Франківську запускають школу сучасного мистецтва

У вересні галерея «Асортиментна кімната» та Ініціатива «Центр сучасного мистецтва» запускають Франківську школу сучасного мистецтва.

Франківська школа сучасного мистецтва включатиме Школу для підлітків та Школу для дорослих. Мета першої — познайомити підлітків (11 до 17 років) з сучасним мистецтвом як з методом пізнання та як з мовою. Друга передбачає участь тих, хто вже поча_ла свою мистецьку практику, але потребує навчальної спільноти та менторства для пошуку своєї художньої мови та випробування різних методів.

«Франківська школа сучасного мистецтва є лише умовно школою в класичному розумінні та дизайнується скоріше як навчальна спільнота та лабораторія. Цей проєкт не замінить класичної художньої чи музичної школи, бо концентруватиметься не на техніці (що важливо), а на мисленні та концепціях (що також важливо). Плануємо менше фронтальних форматів (лекцій від викладачок і викладачів) та більше учасницьких (індивідуальних та колективних проєктів, менторського підходу, власного дослідження)», — розповідають організатори.

Також у межах школи влітку запустять Клуб сучасного мистецтва, в межах якого працюватимуть кураторські екскурсії та зустрічі щодо кураторства та колекціонування. 

Навчання в обох школах та участь у Клубі передбачає присутність у Франківську і відвідування подій офлайн, а також фінансовий внесок. Організатори зараз проводять опитування щодо розміру внеску та зручного графіку. Взяти участь можна у формах:

Франківська школа сучасного мистецтва запускається Асортиментною кімнатою та Ініціативою «Центр сучасного мистецтва»  в кооперації з proto produkciia в межах проєкту What’s next? 

Проєкт What’s next? досліджує різні формати резиденцій, а також локальної та міжнародної взаємодії та реалізовується у партнерстві організацій з п’яти країн: Gabriela Tudor Foundation (Румунія), MitOst (Німеччина), MUSIKTHEATERTAGE WIEN (Австрія), proto produkciia (Україна) Wrocław Institute of Culture (Польща) та zusa (Німеччина). За підтримки Європейського Союзу. 

 

post impreza 13 Липня, 2023

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити