Підтримати post impreza
5 хвилин про мистецтво: Ярема Малащук та Роман Хімей «Присвячується молоді всього світу ІІ»

Данина свободі та технорейвам Схеми у двоканальної відеоінсталяції Яреми Малащука та Романа Хімея. Про роботу «Присвячується молоді всього світу ІІ» в експозиції виставки «Згадати той день коли» розповідає Ксенія Малих, керівниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre.

«Згадати той день коли» – це перший проєкт в рамках нової серії виставок, які поєднуватимуть роботи українського мистецтва з колекції PinchukArtCentre з новими спеціально створеними чи наданими для виставок нещодавніми роботами.

Залучаючи різні покоління українських художників до діалогу, проєкт демонструє, як митці рефлексували історичні події й процеси, і як їхні роботи знаходять нову актуальність через плин часу в іншому історичному моменті. Цей діалог відбувається між роботами художниць і художників, які розпочали свою практику після 2004 року: Юлії Бєляєвої, Саші Курмаза, Романа Хімея та Яреми Малащука, Анни Звягінцевої, Лесі Хоменко, та роботами з колекції PinchukArtCentre, створеними з кінця 1980-х до 2004 років: Сергія Браткова, Олега Голосія, Павла Макова, Олександра Ройтбурда, Олега Тістола та Василя Цаголова.

Куратор виставки: Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre. Асистентка куратора: Ксенія Малих, керівниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Архітекторка та дизайнерка експозиції: Дана Косміна.

Відео із серії “” ( 0 відео)
Вас також може зацікавити