Підтримати post impreza
«Арт-менеджмент як соціальна композиція» | Роман Григорів & Ілля Разумейко | TEDxIvanoFrankivsk

Засновники сучасного мистецького фестивалю «Porto Franko» Роман Григорів та Ілля Разумейко розповідають про історію заходу. 2010 рік виявився для композиторів ключовим у всьому, адже вони раптом почали писати не музику, а використовувати інші засоби, цілі пласти культури, почали їх об’єднувати. «Наше завдання полягало в тому, щоб створити щось якісно інше. Ми робили такі перформанси, де художники малювали під музику, і після цього у нас був аукціон, де ці твори продавалися. Так зародилася ідея Porto Franko».

Роман Григорів – композитор, диригент, засновник та організатор сучасного мистецького фестивалю PORTO FRANKO, перфомер формації NOVA OPERA, музичний керівник Національного президентського оркестру, автор камерних, вокальних, симфонічних творів, а також опер та музики до вистав.

Ілля Разуймеко – композитор, автор опер, електронної та вокальної музики, засновник та організатор сучасного мистецького фестивалю PORTO FRANKO, перфомер формації NOVA OPERA, студент віденської консерваторії, арт-менеджер.

 

Відео із серії “” ( 0 відео)
Вас також може зацікавити