Підтримати post impreza
PlanB Night X Insha Osvita: MA-GOOCH / Detali

Інша Освіта спільно з формацією Detali на PLAN B fest в Івано-Франківську.

Нічна частина фестивалю, відображає різномаїття локального музичного контексту і водночас демонструє кураторський погляд на сучасну сцену української електронної музики. Зйомки відбувалися на території Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу.

Музична частина:

ma-GOOCH / Detali / Івано-Франківськ
Про свою практику ma-GOOCH каже, що не займається музикою, а радше досліджує енергію звуку. Є одним з хрещених батьків електронної сцени в Коломиї та Івано-Франківську. Для нього техно-культура — це свого роду арт-хаус, мистецтво не для кожного та одночасно для всіх.

Detali — формація, яка є одним із осередків електронної музики України, організовують маштабні рейви на територіях колишніх заводів Івано-Франківська. У 2019 році Detali провели 24-годинний нон-стоп фестиваль електронної музики та сучасного мистецтва «Detaliзація» у партнерстві з Rhythm Buro та «Іншою Освітою».

Візуальна частина:

Над цієї програмою майже два місяці працювали дві команди: київської студії Photinus studio та франківського проєктного простору візуального мистецтва Асортиментна кімната разом із локальними мисткинями.

Video art by Anna Potyomkina / Asortymentna kimnata / Івано-Франківськ

Анна Потьомкіна — мисткиня і кураторка «Асортиментної кімнати». В її відеоарті можна відслідкувати естетику хорору та використання психоделічних мотивів.

VJing by Photinus Studio / Київ

Photinus Studio – формація заснована в 2012 році художниками та музикантами – Максом Роботовим, Лерою Полянсковою, Іваном Світличним, Георгієм Потопальським. Основна діяльність формації пов’язана з створенням інтерактивних світлових та звукових інсталяцій, об’єктів та сценаріїв; робота з VR, світлом, цифровими технологіями та мистецтвом.

Над візуальною програмою працювали у складі:

Георгій Потопальский — медіахудожник та музикант із псевдонімом Ujif notfound, один з кураторів конгломерату Plivka. Співзасновник Photinus studio і першої школи new media art blackbox.ua.
Лєра Полянськова — співзасновниця Photinus Studio, перформерка, художниця в сфері відео- та саунд-арту. Учасниця SVITER art-group та співзасновниця віртуального експозиційного простору Shukhliada exposition environment. Брала участь в 57й Венеційській бієнале.
Іван Світличний — художник-монументаліст, співзасновник Shukhliada exposition environment і Photinus studio. Чотирикратний номінант на премію PinchukArtCentre та лауреат Премії Малевича в 2018 році.
Дмитро Тентюк (OTY) — молодий представник авангардного мистецтва. Вчився в НАОМА і КАМА. Надихається нечутними голосами вулиці та переносить їх в свої VJ-сети.
Анна Івченко – мисткиня, авторка медіаінсталяцій та саунд-робіт. Брала участь у Kyiv Music Fest, реалізовувала проєкти у Національному художньому музеї та Довженко-Центрі.
Ігор Соколов — медіа-художник та VJ. Автор інсталяцій для Ukraine WOW та Музею науки на ВДНГ.

Plan B – фестиваль соціальних інновацій та нової музики, який попри карантин, скасування та перенесення все ж відбувся (в онлайні, звісно) 14-15 листопада та об’єднав три українські міста – Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ. Перший PLAN B відбувся у вересні 2016 року у Харкові, Краматорську та Слов’янську. У 2017 році до руху приєдналися Дніпро, Бахмут, Соледар і Львів.

Інша Освіта – це громадська організація та фахова спільнота, яка розробляє навчальні програми, працює з культурою і мистецтвом як формами колективного навчання, створює ментальні й фізичні навчальні простори.

Фестиваль організовано ГО «Культурна Агенція А» (Харків) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відео із серії “” ( 0 відео)
Вас також може зацікавити