Підтримати post impreza
Проєкт асамбляжної інсталяції Ігоря Панчишина «Зів’яле листя»

Проєкт асамбляжної інсталяції Ігоря Панчишина «Зів’яле листя» у їдальні «Світанок» (колишній ресторан «Бомбей), 2002 рік.  Читає: Роман Шевців. 

Про проєкт:

Скільки втручань і фальсифікацій зазнало це місто, в якого навіть імʼя відібрали. Але створений новий міф, який теж симпатичний. Геніальна ідея — все консервативне називати імʼям Франка, особистості, свіжій та гострій думці якого можуть позаздрити багато авантюристів. Ніжному лірику, рівня якого в українській літературі й історії є одиниці. Ці й інші риси цього чоловіка проявились завдячуючи і Станіславу.

«Бомбей» — це місце, де пан Іван, черговий раз приїхавши до Станіслава, не стримався і прочитав дещицю зі свого нового твору «Мойсей». Скільки того було і до цього, і потім, і дотепер в Станіславі! Таких літературних вечірок, вставань на столи, знімання штанів, гучних овацій, романів і розчарувань.

Іронізуючи з фетишу, ми впевнені, що пан Іван не відмовився б з нами почитати вірші і подивитись, як все змінилось. Ми мусим спробувати подивитись на образи цього міста так, щоб здивувати і самим подивитись на нього очима нашого сучасника І. Франка.

 

Дякуємо Ігорю Панчишину за надання матеріалу для архіву post impreza.

Відео із серії “” ( 0 відео)
Вас також може зацікавити