Підтримати post impreza
Zlypni at MitOst Satellite

Zlypni – психоделічна електроніка та перфоманс родом з Франківська. Макс Йосипенко, Антон Боринець та Данило Грицак поєднують інструментальні мотиви з електронним звучанням. Трансовий грув, психоделічна, а часом важка дж-дж гітара, мелодійні перкусії і повний щирості франківський вайб. Цей виступ став київським дебютом проєкту.

2020 року MitOst Festival перейшов в онлайн, а 2021 року – розмножився на 13 сателітів. В Києві, Ізмірі, Кишиневі, Кобулеті, Земо-Магаро, Афінах, Брюсселі, Александрії, Каспі, Белграді, Тирані, Берліні та Салоніках відбулись локальні події фестивалю, які частково зв’язались в спільні стріми, а частково – залишились без дигитального сліду та «просто» в пам’яті тих, хто їх відвідав. Київський сателіт MitOst Festival відбувся на воді – на борту теплоходу «Роман Шухевич», поки той курсував вечірнім Дніпром.

MitOst – це незалежна, недержавна, неприбуткова організація з головним офісом в Берліні. Вона сприяє культурному та мовному обміну в країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Середньої Азії та Південного Кавказу. Членами спілки є люди з 40 країн, зацікавлені міжнародній роботі, обміні та святкуванні.

Міжнародний MitOst-Фестиваль – це щорічний чотириденний самоорганізований низовий фестиваль з різними культурними і освітніми форматами, а також простором для діалогу, обміну і рефлексії. З 2020 року фестиваль відбувається в онлайновому або гібридному форматі, до того фестиваль 17 років поспіль щорічно обживав нове місто в Східний та Центральній Європі.

Відео із серії “” ( 0 відео)
Вас також може зацікавити