02 Лип 2023, 18:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
50 питань про життя
Святкування 50-річчя Нікіти Тітова
50 питань про життя
Нікіта Тітов запрошує у Підземний Перехід Ваґабундо з нагоди свого 50-річчя.
«Нещодавно моя подруга запитала навіщо я пишу ці спогади, щоб щось відпустити і щоб стало легше? Ні, легше мені не стає, принаймні вони не вирішать, що вже назавжди зі мною. Але я роблю для себе інше. Я хочу стати вільним, жити без страху нерозуміння чи засудження, найбільшою цінністю в житті, на мою думку, це знайти себе, зрозуміти хто ти, прийняти це знання та дожити до фіналу, не втрачаючи знайденого. Бути собою, це свобода!

Я далекий від ідеалу, багато зробив дурниць, помилок і завдавав біль найближчим, але за кожну з них я можу відповідати, а найголовніше можу про них говорити не ховаючи очі, а може і ховаючи, але все одно я можу говорити.
Бонус до моєї хвороби це параної, був період у житті, коли вони просто випалювали мене зсередини, але Бог милостивий, я правда вірю, що все, що нам дається повністю під силу пережити, осмислити і навіть відповісти на вічне запитання: Чому саме зі мною ! Ніколи не засуджую людину, яка не впоралася з цим, але завжди знаю, що в неї був шанс. І саме тому вважаю, що мірятися болем не дуже правильно, мудрий Боженько підбирає кожному своє, за його власними силами!
Я вже писав, про Любов, за яку платять ненавистю, писав про те, що мене дуже лякала моя популярність, страх того, що в якийсь момент вся ця Любов обернеться дуже болісно і я зі своєю хворобою просто не впораюся.
Сни часто продовжують наші страхи або нереалізовані можливості. Якось параноя видала чудовий сон. По Франківську пішли чуткиі про те, яка я страшна людина, настільки жахлива, що найкращі творці міста вирішили зробити виставу вистави під назвою “Хуйовий Тітов”, Ростислав та Олексій стали режисерами, а вся трупа взяла в ній участь, грали дуже сильно, зал рвало від гніву, а я дивився на все і тільки зміг підійти після вистави до Олексія і сказати: Перед тим як робити цю виставу, чому ти не підійшов до мене і не спитав, чи правда все це? Ти ж друг?
Скоро мені 50, я не хочу свята, але хочу зібрати Друзів і просто поговорити про те, що зміг засвоїти за цей період, відповісти на будь-які питання, навіть саме відверті, стати ще вільнішими і зібрати гроші на моїх Друзів, завдяки яким ми всі живі .
Вхід 50 гривень плюс абсолютно для всіх, без винятків. Це і буде найкращим подарунком
Готуйте питання, якщо вони є, не бійтеся, будьте справжніми друзями чи йдіть нахер! Бо я просто хочу бути вільним, хоч би після п’ятдесяти!
З повагою, Хуйовий Тітов»
Нікіта Тітов – художник, ілюстратор, плакатист, театральний художник, digital-художник.