08 Вер 2022, 19:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, Івано-Франківськ
Артіст ток Сергія Мельниченка
Розмова з фотографом Сергієм Мельниченком в рамках виставки «THE GREAT FINDING. STEP ONE. SUBJECT.» що створена ним у колаборації з художником Мітею Фєнєчкіним
Артіст ток Сергія Мельниченка
Сергій Мельниченко — фотограф, засновник школи концептуальної та художньої фотографії MYPH у Миколаєві. Член UPHA. Лауреат українських та міжнародних конкурсів, зокрема «Leica Oskar Barnack Award Newcomer» у 2017 році (Берлін), «Фотограф року» у 2012, 2013 та 2016 (Київ, Україна), «Золота камера» у 2012 році (Київ, Україна). ​​Жив та працював у Миколаєві.
Від початку повномасштабного вторгнення живе у Івано-Франківську. Тут створює робочу базу та нову студію. Займається благодійними проектами, продаючи власні роботи. За словами Сергія він намагається адаптуватись до нових реалій у новому місті без розуміння, коли він зможе повернутись до рідного Миколаєва з сім’єю.
Артіст ток Сергія відбувається в рамках виставки «THE GREAT FINDING. STEP ONE. SUBJECT.» що створена у колаборації з художником Мітею Фєнєчкіним. Виставка триватиме в Асортиментній кімнаті до 18 вересня.

Вхід вільний