15 Кві 2024, 17:00
Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк, вул. Леся Курбаса, 3
Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк, вул. Леся Курбаса, 3
Благодійна вистава “Inter nos…”
Вистава про життя студентів-медиків
![Благодійна вистава “Inter nos…”](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/04/photo_5240350539596814196_y-e1712841704262.jpg)
Ролі виконуватимуть студенти-медики. Історія вистави заснована на реальних подіях. І це в порівнянні лише одна історія серед мільйонів інших про життя студентів-медиків, про взаємини колег на роботі, про дружбу та кохання, а основне – про покликання до своєї професії.
Авторкою та режисеркою вистави є випускниця ІФНМУ, лікарка з медицини невідкладних станів Ірина Олексин. Участь у постановці беруть студенти перших-шостих курсів університету та коледжу.
Виручені кошти спрямують на підтримку Збройних Сил України.