19 Гру 2022, 18:00
Івано-Франківський краєзнавчий музей (Міська ратуша), м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 4а,
Благодійний аукціон графіки Нікіти Тітова
Аукціон робіт художника Нікіти Тітова, який після початку повномасштабного вторгнення переїхав до Івано-Франківська
Благодійний аукціон графіки Нікіти Тітова
Благодійний аукціон графіки Нікіти Тітова – це спільний благодійний проєкт ГО «Громадська ініціатива Галичини», «Врятуймо скарби разом!» та Арт-проєкту «Бог між нами! Переможемо разом!».
Усі кошти, виручені завдяки аукціону, буде спрямовано на придбання автомобілів на передову.
Нікіта Тітов – знакова фігура в сучасному мистецькому просторі України. Художник-графік, для якого після початку повномасштабного вторгнення, Івано-Франківськ став новим домом. Саме тут були створенні його сучасні твори, які, без сумніву, увійдуть в золотий фонд новітнього Українського мистецтва.
У програмі аукціону продаж перших ексклюзивних 14 лотів. Це графічні твори з серії 140 шт., підписані всіма авторами проєкту. Решта творів серії, так само підписані та пронумеровані, будуть продаватися на онлайн ресурсі Громадської ініціативи Галичини, як в Україні так і по всьому світу.
Графічні плакати створені Нікітою Тітовим у 2022 році для виставкового арт-проєкту «Бог між нами! Переможемо разом!», були частиною презентації та інсталяції «Крила», присвяченої всім загиблим героям цієї страшної війни.
Виставка стала частиною великого фандрейзингового реставраційного проєкту «Врятуймо скарби разом!», який триває з 2009 року (автор – Валерій Твердохліб).
Для участі необхідно зареєструватись за лінком.

Виставковий арт-проєкт «Бог між нами! Переможемо разом!» був відкритий в залах Івано-Франківського краєзнавчого музею 28 липня 2022 року і триває досі.