26 Кві 2024, 15:00
міське озеро
міське озеро
Благодійний музичний вечір від добряків
Музичний івент в Івано-Франківську
![Благодійний музичний вечір від добряків](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/04/3a10364d-645a-4b54-a4ad-a80b8d7bc3b2-e1714384313114.jpeg)
Добряки роблять благодійний «Музичний вечір», де учасники зможуть насолодитись: крутими піснями студентів Інституту мистецтв; свіжоспеченими смаколиками; саморобними великодніми листівочками та мапою бажань на майстер-класі. А ще для учасників зроблять собаку з кульки, тільки тсс..
Вхід вільний.