21 Лип 2023, 18:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Богдана Соколовська «Врятувати пенумбру»
Відкриття виставки
Богдана Соколовська «Врятувати пенумбру»

Богдана Соколовська
2020 – Український католицький університет, психологія, бакалавр
2020-2021 – вчителька англійської
хобі – художнє мистецтво, стилізація артефактів

«Врятувати пенумбру», виставка
Пенумбра – ділянка мозку клітини якої, внаслідок інсульту, частково втрачають свої функції. на відміну від зони некрозу, де зміни стають невідворотними, ці клітини з часом можуть ВІДНОВИТИСЯ. Неушкоджені нервові клітини здатні брати на себе завдання ураженої ділянки. Завдяки цьому можливе відновлення втрачених функцій.
«Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість». До римлян 12:1-3.
Етапи: 1) інсульт (картини де мєнти, стрін арт) 2) утворення пенумбри (лєві картини, типу клітин що регенерують) 3) ВІДНОВА (new life, картини де Бог/ цитати з Біблії)
Дзеркало (how cool is that, the same God created the mountains and oceans, looked at you and thought the world needed one of you too)
Розмальований комод посеред залу на ньому картина з вагітною
Перекус (кошерний): 1) пуста тарілка в якій багато надрукованих листочків, котрі можна брати з цитатами: «Блаженні голодні та спраглі правди, бо вони нагодовані будуть», Матвія 5:6 та «Я хліб життя. Хто до мене приходить, не голодуватиме він, а хто вірує в мене, ніколи не прагнутиме», Івана 6:35-40
2) Глек з водою а на ньому наклейка: «Кожен, хто воду цю пֹ’є, буде прагнути знову», Івана 4: 13
3) Збоку Біблія і на ній наклейка: «А хто питиме воду, що йому дав, прагнути не буде повік, бо вода, що йому Я дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне», Івана 4: 14»