30 Кві 2023, 15:00
Садиба «Лісова Квітка», с. Верхній Ясенів, Верховина
БОГРАЧ НА ЗАПІДКУ
Концерт у Верховині (Верхній Ясенів)
БОГРАЧ НА ЗАПІДКУ
БОГРАЧ НА ЗАПІДКУ — можливість насолодитися чудовою українською музикою, зарядитися енергією на весь вечір та смачно поїсти бограчу.
Група MAZEPA — нове, але вже помітне явище в українському культурному просторі.
Фронтмен колективу Андрій Мазепа — український саундпродюсер та культурний діяч у 2021 році розпочав роботу над власним музичним проєктом — MAZEPA.
За твердженням самих музикантів, стиль музики, в якому працює колектив називається «українське бароко». Проєкт розпочав діяльність, презентувавши своє деб’ютне відео «Live in Studio» і live-альбом.
Група вдало поєднала в собі досвідчених музикантів: Володимира Костика — барабанщика гурту Green Grey, Андрія «Муху» Самойло, відомого за участю в групах «Тартак» та «Бумбокс», Павла Гузєва — віртуозного саксофоніста та Костю Маркочаня — співзасновника гурту «Дно».
«MAZEPA» — це група без «обгорток» і надбудов — тільки музика. Тож слухаємо пісні групи та поринаємо в їхній потік позитивної енергії та емоцій.
Медовий Полин в акустичному форматі — це той самий драйв, але зовсім інший вайб. Пісні під гітару, бесіди як біля вогню, шо ше треба, коли збираються близькі люди.
Купити квиток можна за посиланням.
Шлях за посиланням.
Це культурний захід, тому алкоголь з собою приносити ЗАБОРОНЕНО.
БОГРАЧ ЗА ПЕРЕМОГУ!
30% на ЗСУ
СЛАВА УКРАЇНІ!

Вартість квитка — 500 грн.