23 Лис 2022, 17:00
Центр сучасного мистецтва, вул. Марії Підгірянки, 23, (вхід з вулиці.Стефаника), м. Івано-Франківськ
Червона Лінія
Відкриття виставки київського художника Олексія Ревіки
Червона Лінія
Із великим задоволенням анонсуємо виставку графіки – “Червона Лінія”, Олексія Ревіки (Київ).
Відкриття – 23 листопада о 17.00, запрошуємо!!! Місто Івано-Франківськ, вул. Марійки Підгірянки, 23 (вхід з вулиці.Стефаника)
Про серію Червона Лінія. Відчуття.
Серія поділена на дві частини. Перша була розпочата в кінці 2021 року і закінчилась 24.02.22 року. Друга частина почалась одразу під час російського повномасштабного вторгнення в Україну. Кожен лист твору ілюструє жахіття, які були скоєні російськими військовими під керівництвом влади росіі в містах Украіни. Простими графічними засобами (техніка каракулі), я доношу світу про агресивні дії росії по відношенню до української нації, та держави. Біль та страждання причинені самогубною імперською експансією росії. Це моя особиста боротьба та шлях до перемоги України в несправедливій та агресивній війни росії розпочатої в 2014 році. Головним в серії є – форма, схожа на будинок. Будинок – це дім сім’я, власний простір, фортеця то що. Але сьогодні росіяни кривдять наш спільний будинок-дім – Україну. Я дивлюсь на цю серію, як на експозицію в просторі, де кожна робота це окрема розповідь про конкретну історичну подію, та захист себе і своєї сім’ї. Вся серія це розповідь про Країну.
Задля досягнення максимального емоційного сприйняття, я обрав формат плакату. Назва кожного твору складається з двох частин – подія та місце. І є нумерація, якою я зазначаю день війни після 24.02.22.
Наразі продовжую працювати над цією серією до здобуття Перемоги України. (Олексій Ревіка)