16 Бер 2023, 18:00
Promprylad.Renovation, Multimedia lab, вул. Академіка Сахарова 23, м. Івано-Франківськ
Читаючи «ist publishing»: розмова про спорідненість війни і культури
Відкрита розмова про спорідненість війни і культури.
Читаючи «ist publishing»: розмова про спорідненість війни і культури
Продовжується серія зустрічей із малими видавництвами розмовою про спорідненість війни і культури спільно з ist publishing — незалежним видавництвом, що спеціалізується на книжках про сучасну культуру та мистецтво.
Місце зустрічі: Промприлад. Реновація, 3 поверх, простір Multimedia lab (вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ)
Подія за участі: Катерини Носко – співзасновниці видавництва ist publishing і культурної менеджерки, Марії Бліндюк – літературної критикині, журналістки, а також Тараса Малого – культурного менеджера, координатора програми «Читай».
Цього разу знайомимось із видавництвом, що своїми проєктами формує інтереси аудиторії до інтелектуального нон-фікшну, а окрім видання книжок також є кураторським майданчиком для дискусій та виставок.
У центрі розмови – серія книжок warning books series, яку в ist publishing започаткували у 2022 році у відповідь на повномасштабне вторгнення російської армії в Україну. Тоді за необхідністю воєнного захисту країни постали й нагальні питання про культуру: краще розуміти її зв’язки з війною – мати можливості для виважених дій, побудови нових відносин, ведення дискусій про вже сказане і написане, та зсередини власних досвідів.
Кількість місць обмежена фізичним подієвим простором, тому просимо про коротку реєстрацію за лінком.

«Читай» – програма промоції читання, що має на меті формування в суспільстві постійної звички читати книжки, а також сприяти соціальній згуртованості через розвиток середовища та залучення нових аудиторій.