07 Кві 2023, 18:00
Промприлад. Реновація, 3 поверх, простір Multimedia lab, вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
Читаючи «Компáс»
Розмова про літературні зв’язки між Україною та Латинською Америкою
Читаючи «Компáс»
Запрошуємо познайомитись з малим видавництвом «Компáс», яке своїми книжковими виданнями робить іспаномовний світ літератур ближчим і зрозумілішим для українських читачів і читачок.
Подія за участі: Анабель Рамірес – спізасновниці видавництва «Компáс» та Романа Малиновського – письменника та засновника видавництва «Вавилонська бібліотека».
У центрі розмови – контексти, які допомагають встановити літературні зв’язки між Україною та Латинською Америкою. А також розмови про традицію і вплив класиків на сучасне покоління авторок і авторів, що поширився далеко за межі світу іспаномовної літератури (зокрема, про використання методу магічного реалізму в сучасному українському романі).
Кількість місць обмежена фізичним подієвим простором, тому просимо про коротку реєстрацію.
* * *
«Читай» – програма промоції читання, що має на меті формування в суспільстві постійної звички читати книжки, а також сприяти соціальній згуртованості через розвиток середовища та залучення нових аудиторій.
В основі нашої роботи – щорічна програма подій та активностей, спрямованих на поглиблення культури читання як у локальних громадах, так і в суспільстві.