21 Гру 2023, 18:00
Конференц-зал «Промприлад.Реновація» (3 поверх), вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
Читаючи Ukraїner: Свідчити і спілкуватися: про роль репортера на деокупованих територіях
Публічна розмова Богдана Логвиненка та Світлани Ославської
Читаючи Ukraїner: Свідчити і спілкуватися: про роль репортера на деокупованих територіях
Від початку повномасштабного вторгнення проєкт Ukraїner, що починався як краєзнавча експедиція Україною, змінив своє спрямування – знімальні групи почали їздити у гарячі точки, показувати міста, які пережили російську окупацію, та розповідати історії їхніх мешканців.
Ще одна ініціатива, що займається документуванням воєнних злочинів росії, – The Reckoning Project. Робота українських і міжнародних медійників, які є учасниками проєкту, стала основою для видання The Reckoning Project «Найстрашніші дні мого життя» (видавництво «Човен»), яке є історичним документом першого року повномасштабної війни.
Наступного тижня засновник Ukraїner, журналіст Богдан Логвиненко та одна з авторок The Reckoning Project, репортерка Світлана Ославська проведуть публічну розмову «Читаючи “Ukraїner”: Свідчити і спілкуватися: про роль репортера на деокупованих територіях».
Вони розкажуть про власний досвід фіксації свідчень очевидців та документування пам’яті про цю війну, про досвід співпраці з колегами іноземцями та як вони працюють з контекстами російсько-української війни.
Вхід на подію вільний за попередньої реєстрації.