17 Гру 2023, 16:00
Multimedia Lab, «Промприлад.Реновація», вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
Читаючи «Віхолу»: Як ми (не)помітно змінюємося після повномасштабного вторгнення?
Розмова Володимира Станчишина та Єлизавети Цареградської
Читаючи «Віхолу»: Як ми (не)помітно змінюємося після повномасштабного вторгнення?

Запрошуємо на публічну розмову Володимира Станчишина та Єлизавети Цареградської. Вони порушать тему змін, що відбуваються з нами в умовах війни – в тому числі непомітних, що так чи інакше впливають на наші стосунки з близькими, колегами, друзями. Говоритимуть про мову щирості, чутливості та делікатності, якою ми маємо навчитися спілкуватися з близькими і незнайомцями. Про вимикання емоцій і проживання втрати. Про цінність спільнот і де їх шукати, а також про культурні практики, які можуть бути нам помічними і навіть терапевтичними.

Про учасників
Володимир Станчишин – психолог-психотерапевт, автор трилогії книжок «Психологічна самоосвіта», що видані у видавництві «Віхола», автор подкасту «Бо любов [крапка] війна».
Єлизавета Цареградська – журналістка, радіоведуча програм «Громадського радіо», раніше також ведуча програм на телеканалі «Суспільне Культура».
Про видавництво

Віхола — видавництво, яке спеціалізується на книжках українських авторів. Розпочали як видавництво нон-фікшн літератури і з часом розширили діапазон до художніх творів. Прагнуть видавати якісний та цікавий для українців продукт — від психології, підприємництва, лайфстайлу та науково-популярної літератури до найрізноманітніших жанрів художньої літератури: детективів, трилерів, любовних романів, лірики чи воєнної прози.

Це відкрита подія, та просимо попередньо зареєструватися.