22 Тра 2024, 19:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, вул. Незалежності, 42
«Даха Браха»
Концерт в Івано-Франківську
«Даха Браха»
Один із найяскравіших творчих колективів країни. Спеціальна концертна програма із найкращих та нових робіт. Довгоочікувана подія, що сповнить життєвої енергії та допоможе досягти внутрішньої гармонії.
Цьогоріч гурт буде відзначати двадцятиріччя з дня заснування. Половину з цього часу музиканти живуть й працюють в країні, на яку напала інша країна.
«І зрозуміло, що на усіх наших концертах, як поза нашою Батьківщиною, так і в українському турне, ми не зможемо оминути цю тему, адже вона визначає наше життя і творчість, особливо, з 24 лютого 2022 року. Проте, ми гратимемо для вас наші найкращі композиції, що були придумані за 20 років, і особливо приємно буде грати композиції, написані цього 2024-го року. Ми скучили за нашими рідними українськими глядачами, і щасливі, що цього разу ми зустрінемося з вами в десяти українських містах. Ми мріємо про стійкий мир і спокій в нашій країні і захоплюємося нашими героями, які наближають нашу перемогу своїми вчинками й самопожертвою», – кажуть виконавці.
Всі концерти будуть благодійними, гроші з гонорарів підуть на потреби фонду «Птахи» Тати Кеплер, яка ефективно займається допомогою українському війську вже багато років.