18 Січ 2024, 11:00
Особливі інтер'єри, «Промприлад.Реновація», вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
«Для Бога я створю найкраще»
Участь у відкритому журі конкурсу
«Для Бога я створю найкраще»

Відкрите журі. Запрошуємо людей прийти і глянути на нові мальовані думки про Бога і віддати свої голоси за те, що відгукнеться вам . Бо стало у нас традицією вигадувати образ Бога і описувати стосунки з Ним мальованим способом, а нам це пробувати сприйняти і щось може нам відгукнутись. Запрошуємо вас, незалежно від освіти чи релігійних уподобань. Ваш голос може змінити точку зору основного журі на один цілий ступінь.

Основне журі і відповідальність тут:
Тетяна Павлик-художниця
Валерій Твердохліб-реставратор
Анна Масляк-катехитка
Ірина Чолій-дизайнерка
Анатолій Звіжинський-мистецтвознавець
Віхоть Михайло-священник
Оксана Бринська-мистецтвознавиця
Лідія Анушкевичус-артменеджерка
Нікіта Тітов-франківець
Інна Базюк-артменеджерка
Віталій Грех-стрітартер
Список журі ще уточнюємо, інформацію теж доповнюватимемо

Про сам конкурс: триває з 2011 року і дотепер як відгалуження від фестивалю «Вгору серця» . Фестиваль мав багато живих ідей про християнські модні музону , театри, всякий арт і танець . Зараз фестиваль не має активностей. Всі люди з нього далі діють в своїх напрямках і може колись знову загориться спільний вогник, бо все є . Форма конкурсу малюнку обрана тільки заради форми. Бо насправді йдеться про роздуми і розмови в процесі ідей і створення. Про свято присутності Бога у самому процесі. Журі ми винесли в публічну подію, бо це дуже кайфове. Часто кайфовіше в деяких моментах за виставки . Дуже динамічна подія . Ому кличемо вас. На виставки потраплять не всі роботи.

За час існування це 8 конкурс. За всі роки каталоги будуть на день журі виставлені. Загалом більше 6 тисяч робіт за весь час. Зараз є біля 10 одночасно діючих виставок-подій з робіт нашого конкурсу в Європі і Україні. В різних середовищах.
Більше 50 організованих учасників типу шкіл, студій, парафій і більше 7 тисяч людей якщо окремо . 7 країн світу за попередні роки. Цього разу тільки 2 країни. Україна і Болгарія