18 Бер 2024, 16:00
Театр кіно «Люм'єр», вул. Грушевського, 3, м. Івано-Франківськ
«Дні кіно від ТРО»
Презентація документальних фільмів, історій і фотовиставки
«Дні кіно від ТРО»

«Дні кіно від ТРО» – це всеукраїнський тур команди «ТРО Медіа» із презентацією документальних фільмів та історій, а також фотовиставки, що створені військовослужбовцями служби зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ.

Упродовж двох днів гості заходу матимуть можливість переглянути документальні фільми, героями яких є військовослужбовці підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ, їхні родичі, жителі постраждалих внаслідок атак російських військ населених пунктів України.

Події фільму «107 бригада» із циклу «Готові до спротиву» охоплюють період від початку повномасштабної війни до червня 2023 року. Це – історії солдатів, сержантів та офіцерів чернівецької бригади тероборони на війні: підприємця, який покинув бізнес заради порятунку держави, а на війні втратив ногу, але продовжує захищати Україну; священника, який взяв до рук зброю і пішов на війну; чоловіка і дружини, які разом служать в українському війську та багатьох інших захисників.

Окрім того, глядачам презентують фотоекспозицію «Довжиною у війну». Це виставка репортажних світлин на воєнну тематику військовослужбовців ЗСУ – начальника служби зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ полковника Олексія Дмитрашківського та фотографа, молодшого сержанта Олега Пальчика.

Розклад сеансів

Театр кіно «Люм’єр»:

18.03, 16:00 – фільм «Готові до спротиву. 107 бригада ТРО»

19.03, 16:00 – фільм «Кіборги»

Прикарпатський університет, вул. Шевченка, 57, аудиторія № 23:

19 березня:

12:00 – фільм «По той бік миру»

12:35 – «Сад пам’яті»

13:00 – «Готові до спротиву. 107 бригада ТРО»

Вхід вільний.