01 Чер 2024, 15:00
Інститут мистецтв, вул. Української Перемоги, 34а
Інститут мистецтв, вул. Української Перемоги, 34а
Документальна вистава випускного курсу інституту мистецтв «Було краще?»
Показ вистави у Франківську
![Документальна вистава випускного курсу інституту мистецтв «Було краще?»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/05/307dff97-6b0c-48be-ab06-dd4565d44471-e1716972979192.jpeg)
Радянський союз розпався? Фактично – так, але він й досі живе у головах багатьох людей, які нас оточують. Хліб по 14 коп., і розстріл за приховані колоски. Ковбаса по 1,40 і одна гнила цибулина на цілий тиждень. Веселі піонери і збожеволілі від голоду матері, що їдять власних немовлят. То було краще? Чи як?
Про це у виставі. На глядачів чекають у 502 аудиторії.
Вхід вільний.