20 Гру 2023, 16:00
Простір дружній до дитини, вул. А. Міцкевича, 47, м. Бурштин
Простір дружній до дитини, вул. А. Міцкевича, 47, м. Бурштин
«Друге дихання»
Показ та обговорення фільму Мандрівного фестивалю Docudays UA
![«Друге дихання»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/12/411208312_1146243383104021_3000154302224776103_n.jpeg)
![🎥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/2/16/1f3a5.png)
Головний герой фільму — кларнетист з Чернігова, Микита Гірня. До війни він викладав диригування в місцевому музучилищі та грав у кількох музичних колективах. Але війна різко змінила його звичне життя. Після початку повномасштабного вторгнення РФ, його учні та учениці роз’їхалися по світу, тікаючи від війни, а музичні колективи — розпалися. Місто було оточене військами окупантів та регулярно обстрілювалося з різних видів зброї. Будучи людиною тонкої душевної організації, Микита тяжко переживав ті страшні події. Аби не сидіти без діла та бути корисним суспільству в цей непростий час, Микита стає волонтером. Тепер він, під обстрілами, на велосипеді розвозить нужденним речі першої необхідності. Тримати психіку в рівновазі допомагає йому давнє хобі — традиційне китайське чаювання.
Режисер: Максим Лукашов
Країна, Україна
2022 рік
Тривалість 13 хв.
Країна, Україна
2022 рік
Тривалість 13 хв.
Модератор обговорення: Андрій Волик, регіональний координатор Мандрівного Docudays UA на Івано-Франківщині.
Вхід вільний. Кількість місць обмежена.