28 Лип 2023, 19:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Експериментальний дует Foa Hoka в мультимедійному лайв перфомансі «The Hot Future»
Перфоманс та презентація музичного експериментального фільму «Фон»
Експериментальний дует Foa Hoka в мультимедійному лайв перфомансі «The Hot Future»
Український експериментальний дует Foa Hoka, у складі Дмитра Куровського та Євгена Ходоша пропонують мультимедійний лайв перфоманс “The Hot Future“.
На цей раз у центрі уваги – дійсність та людські почуття. “У розпал російської агресії та геноциду українського народу, у вирі маніпуляцій та фейків, на фоні нових технологій доводиться постійно нагадувати, що ми – люди. Постійно ідентифікувати брехню та не бути спійманими різними новітніми вивертами та ноу-хау шахрайством”, – заявляє Дмитро Куровський. Для митця це чергова спроба висловити пристрасть і мрії, замислитись про значення людини і зробити вагому заяву: “Я не боюсь прозрінь!”
За тридцятирічну історію Foa Hoka неочікувано поєднували усі актуальні жанри сучасної музики – від індастрієлу, техно та хаусу до постпанку, дабу, фанку, фолку, ембієнту ad infinitum. 3 2003 року Foa Hoka – це мультистилістичний проєкт, відкритий для багатьох музикантів з України та світу. У своїй творчості вони завжди відходили від стереотипів та прагнули до інновацій. Група створює свої композиції з величезного арсеналу вінтажних аналогових синтезаторів, живих інструментів, чудернацьких психоделічних самплів. Тут первісна електроніка зливається із драйвом та енергією рокбенду.
На сьогодні шоу Foa Hoka (тандем Дмитра Куровського та Євгена Ходоша) це так званий “Hybrid Live”, який є справжнім поєднанням музики та квазітеатрального дійства із графікою, асамбляжними і знайденими об’єктами. Видовище є послідовним продовженням творчої лінії вокаліста та лідера Foa Hoka Дмитра Куровського, який останніми роками зосередився насамперед на візуальному мистецтві. Він обіцяє глядачам синкретичне дійство у кращих традиціях психоделії, космічної опери, афрофутуризму й кінематографу. Для художньої мови Куровського характерна агресивна колажність та залучення різноманітних матеріальних проявів масової культури. Центрального героя театралізованого дійства – космічного злочинця-психопата, – зіграє сам артист. Перевтіленню сприятиме реквізит, створений спеціально для перформансу в співпраці з діячами чернігівського художнього підпілля та київською дизайнеркою Наталією Яковенко.
У програмі також презентація музичного експериментального фільму «Фон» київських режисерів Олега Чорного та Генадія Хмарука АКА Sampled Pictures, музика: Foa Hoka.