19 Чер 2023, 15:00
Музей мистецтв Прикарпаття, майдан Шептицького, 8, м. Івано-Франківськ
«ESTAMP»
Виставка графіки Ольги Михайлів
«ESTAMP»

Музей мистецтв Прикарпаття представляє для огляду виставку графічних творів Ольги Михайлів. Це четверта персональна виставка мисткині, яка здебільшого працює в галузі станкової графіки. На виставці представлено 18 робіт, більшість з яких виконані в техніці друку – ліногравюри. Твори різних жанрів: від історичних до сакральних та пейзажних.
Ользі подобається працювати в техніці ліногравюри, де за допомогою різців, лінолеуму та друкарської фарби можна втілювати свої творчі задуми. Мисткиню захоплює процес виконання роботи, надихає, коли не тільки малюєш, а й вирізуєш, робиш відбиток і з нетерпінням чекаєш на кінцевий результат. Ольга Михайлів не планує зупинятись на досягнутому, вважає, що чорно-біле є не менш прекрасним, ніж кольорове, а тому продовжуватиме свої творчі пошуки в цьому напрямку.
Ольга Михайлів закінчила магістратуру Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, отримала спеціалізацію на кафедрі образотворчого мистецтва імені Михайла Фіголя.
Працює головним художником в Івано-Франківському краєзнавчому музеї.
Персональні виставки:
2019 р. – Івано-Франківський краєзнавчий музей
2021 р. – Картинна галерея Національного заповідника «Давній Галич»
2022 р. – арт-кафе «Світовид», Львів