15 Лют 2024, 18:00
Дім Мулярових, вул. Чорновола, 5. м. Івано-Франківськ
Дім Мулярових, вул. Чорновола, 5. м. Івано-Франківськ
Гуцульська містична світлиця з Іванною Стеф’юк
Літературний вечір
![Гуцульська містична світлиця з Іванною Стеф’юк](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/02/428183737_7106947332727758_6405424532699502798_n-e1708001871268.jpeg)
Презентація книг «Місце сили» Іванни Стеф’юк та «Райська птиця» Марка Черемшини.
«Місце сили» – книжка культурологічних есеїв, розмислів, етюдів і нарисів – уводить у світ традицій Буковини, Покуття, Гуцульщини, Опілля. Також вона долучає до культури національних спільнот – румунської, молдовської, німецької, єврейської, польської. Авторка добре чується в есеїстичному жанрі, відкрита до традицій і звичаїв різних народів.
Крім того, Іванна Стеф’юк є упорядницею зібрання творів Марка Черемшини, які вийшли в ювілейний рік письменника у видавництві «Дискурсус».
«Райська птиця» – найповніше на сьогодні видання творів включно із забороненими. Тож є нагода поговорити з літературознавицею про її улюбленого автора, перипетії підготовки й видання книжки, твори Черемшини, які вперше опубліковано.