03 Гру 2022, 17:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, Івано-Франківськ
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, Івано-Франківськ
Як говорити про (су)спільне та про спільну пам’ять через тексти про культуру
Розмова про те, як говорити про суспільні проблеми через призму текстів про культуру.
![Як говорити про (су)спільне та про спільну пам’ять через тексти про культуру](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2022/12/317717969_152268060886968_2062088366383323801_n-1.jpg)
Чи доросло українське суспільство до того, щоб говорити через культуру про (су)спільні проблеми?
Ми бачимо, наскільки знання про наше минуле та наше осмислення власної культури є критично важливими (чи не менш важливими, як економічні або політичні чинники)
Отож: не спробуємо говорити — не дізнаємося.
Тому запрошуємо вас дискутувати про стан культурної журналістики в Україні, та про те, чи вміємо ми говорити з суспільством про (су)спільні проблеми через тексти про культуру.
Гості: Дарія Бадьор та Дмитро Чепурний
Модераторка: Ольга Перехрест
Модераторка: Ольга Перехрест
Дискусія відбувається у межах навчальної зустрічі для журналістів/ок, культурних критиків/инь та автор/ок «Страх та ненависть в культурній журналістиці», яку організовано медіа та архівом про мистецький процес Франківщини post impreza спільно з Іншою Освітою.