28 Кві 2024, 11:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ
Як працювати з власною історією? Воркшоп з мисткинею Анною Звягінцевою
Подія в межах Франківської школи сучасного мистецтва «фра фра фра»
Як працювати з власною історією? Воркшоп з мисткинею Анною Звягінцевою
У межах Франківської школи сучасного мистецтва «фра фра фра» запрошуємо на воркшоп з мисткинею Анною Звягінцевою. Подія доступна для групи студенток і студентів Школи, а також для 5 «зовнішніх» учасниць і учасників.
У неділю, 28 квітня, в Асортиментній кімнаті сфокусуємося на темі роботи із власною історією. На воркшопі Анна розкаже про свої ранні роботи яких немає у відкритому доступі, а потім на їх прикладі розповість, що насправді вже тоді, в дуже початкових роботах, було багато того, над чим працює зараз.
Крім того, обговоримо те, що кожна та кожен помічає і чим цікавиться — та як це залучати й розвивати у своїй практиці. Також мисткиня запрошує подискутувати про те, чому у мистецтві важливо говорити від себе, а не за когось.
Анна Звягінцева — художниця, учасниця кураторського об’єднання Худрада. В своїй практиці Анна часто робить маніфест непомітним, маловідчутним граням нашого життя, демонструючи їх крихкість і документуючи невловимі нематеріальні моменти.
Воркшоп відбудеться наживо в Івано-Франківську. Онлайн-трансляції чи запису не передбачено.
Зареєструватись на участь в програмі можна до 27 квітня за посиланням.
Школа створена Асортиментною кімнатою і реалізується в межах проєкту What’s next? у партнерстві організацій з п’яти країн: Fundația Gabriela Tudor (Румунія), MitOst (Німеччина), Musiktheatertage Wien (Австрія), proto produkciia (Україна), Wrocławski Instytut Kultury (Польща) та zusa (Німеччина). За підтримки Європейського Союзу.

Благодійний внесок за участь: 600 грн.