02 Лют 2024, 16:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
«Ідентифікація»
Відкриття фотовиставки
«Ідентифікація»
Хто така людина? Як за цифрами, QR-кодами та офіційними даними визначити особливості кожної людини? Чим відрізняється людина А від людини Б? Кілька цифр, електронний підпис чи щось більше і глибше? Багато запитань у часи пандемій і воєн, коли людське буття перетворюється на набір символів і обсяг інформації, який вимірюється бітами.
«Ідентифікація» – фотопроект, який дає можливість дослідити свою індивідуальність та задуматися над важливістю та доцільністю свого існування, створює взаємозв’язки між попереднім поколінням, сучасниками та нащадками. Люди на фотографіях, комбінація предметів, елементів – створюють матрицю сьогодення і її взаємодії з кожним з нас. Ця взаємодія розкриває індивідуальність кожного, вказує на місце на землі та змушує нас повернутися до витоків нашого життя, відчути єднання з природою.
«Ідентифікація» – спроба фотографів з Польщі та України представити цю тематику і знайти певні спільні та відмінні аспекти місця людини у сучасному цифровому світі.
Autorzy wystawy: Martina Bieniarz, Damian Bobrowicz, Mateusz Chmiel, Анатолій Глеб, Маряна Глинська, Юлія Гомеляк, Tomasz Iwaszek, Paweł Jakubowski, Ewa Jeżowska – Charchut, Ryszard Kaczmarek, Микола Калитчук, Вадим Клименко, Ростислав Кондрат, Małgorzata Korzec, Ольга Кукуш, Rafał Orłowski, Тетяна Павлик, Дмитро Петрина, Олександр Плаксін, Іван Постоловський, Jerzy Skiba, Денис Трофімов, Katarzyna Warańska, Danuta Wołowiec, Krzysztof Wroński, Artur Wysocki, Jacek Zembroń.