05 Лис 2022, 18:30
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка м. Івано-Франківск, вул. Незалежності, 42
Івано-Франківськ: вистава «КОМИ»
Прем'єра документальної вистави «КОМИ» у Івано-Франківську
Івано-Франківськ: вистава «КОМИ»
ГО “Д.О.М.48.24” запрошує на презентацію документальної/свідоцької вистави “Коми” про досвід війни, переселення і життя у новому місті за монологами людей, які переживають війну в Україні.
Після вистави буде обговорення, де ви можете поділитися своїми думками, історіями, почуттями. Будемо переживати це разом, бо разом – ми сила і підтримка одне одному.
*Вистави документального/свідоцького театру повністю складаються з реальних монологів або діалогів звичайних людей, що переповідаються акторами.
Режисер: Пьотр Армяновський
Драматургиня: Ірина Гарець
Проєкт зібрав жінок з різних куточків України. Усі вони абсолютно різні за віком і життєвим досвідом. Учасниці відвідали тренінги із сучасного театру, інтерв’ю та майстер-класи з акторської майстерності
Вхід безплатний, потрібно тільки зареєструватись.

Захід проводиться у межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Пакт і ГО «Д.О.М.48.24».