03 Бер 2023, 19:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ
ІВО БОБУЛ «І БУДЕ ДЕНЬ І БУДЕ ПЕРЕМОГА»
Благодійний концерт Іво Бобула
ІВО БОБУЛ «І БУДЕ ДЕНЬ І БУДЕ ПЕРЕМОГА»

Іво Бобул — український співак, автор пісень та композитор, якого любить і знає не одне покоління. Та ось зовсім скоро він співатиме у театрі ім. Івана Франка в Івано-Франківську, а саме: 3 березня. Ми сподіваємось, що ми побачимось з вами, адже співак планує презентувати свою нову програму під назвою «І буде день і буде перемога».

Цей концерт Іво Бобула є благодійним, адже частина прибутку відійде на допомогу ЗСУ. Тому купуйте квитки на подію, щоб почути лірику співака та наблизити день, коли ми нарешті скажемо про нашу Перемогу.

Музика Іво Бобула — це суміш різних емоцій, від сумних до веселих. Співак відомий своїм потужним вокалом, емоційними текстами та зворушливими мелодіями.

Серед його найпопулярніших пісень на концерті будуть лунати хіти  «Осінній сад», «Все Золото світу», «Розбите серце» та «Скажи любила», а також зовсім нові пісні, які написані вже під час війни. Крім того, Іво Бобул кілька пісень заспіває й румунською мовою.

Придбати квитки на концерт можна за посиланням.

Вартість квитків - 300-550 грн.