25 Чер 2024, 18:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, вул. Незалежності, 42
Кайдашеве сім’я
Утопічна кУмедія за повістю Нечуя-Левицького
Кайдашеве сім’я

Культовий твір української літератури «Кайдашева сім’я» – про Ідеальний світ, який зачаровує. Світ, який ми майже втратили. Світ, який ми не маємо права втратити. Після розквіту Мазепинського бароко потужна, багата  розкішно-барокова Мазепинська Україна перетворилася на провінцію російської імперії під назвою Малоросія. Цілі покоління українців були прошиті  постколоніальним мисленням.

Ростислав Держипільський із зірковою командою акторів  у постановці утопічної кУмедії за повістю Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» пропонує  художній концепт позачасового існування героїв  – носіїв української самобутності, котрі діють у просторі, побудованому за принципом вертепу, де є пекло, земля і Рай.

Поруч із тонким гумором і безтурботністю ми загостримо увагу на історичних травмах, щоб разом їх  подолати.

Голова роду Кайдашів  у виконанні Олексія Гнатковського – носій українського коду, який не піддався духовному закріпаченню і протистояв деградації. Кайдашиха у виконанні Ірми Вітовської  – жінка, яка володіє унікальним набором рис, котрі проведуть глядача від суперкомедійних сцен до трагедії, а потім назад, щоб подарувати абсолютну насолоду.

«Кайдашеве сІм’я» – це про відроджененя втраченого, про наш український рід, про наші вади і нашу унікальність, про шлях від розбрату до порозуміння і розквіту, кажуть у театрі.

Квитки 500 грн