19 Лис 2023, 15:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Хто такий рядовий Тригер?
Читання сучасної драматургії
Хто такий рядовий Тригер?
Вітаємо друзі, знайомі і незнайомі!
ГО «Д.О.М.48.24» та «Театр на валізках» запрошують вас, всіх бажаючих глядачів/слухачів, на безплатну подію — читання сучасної драматургії «Хто такий рядовий Тригер?»
Інтелектуальна та емпатійна їжа для мозку, яку ми засервіруємо та подамо вам:
Реєстрація.
Ми свідомі в тому, що говорити про війну під час війни потрібно.
Ми свідомі в тому, що уникаючи цих розмов, ми не наближаємо Перемогу і не знайдемо способів, як справлятися з реальністю, як тут і зараз, так і в майбутньому. Не розвага, а реальність така, яка вона є. Пошук спільних і індивідуальних тригерів, з якими треба працювати як спільнотам загалом так і індивідуально.
Ви почуєте уривки п’єс сучасних драматургів: А.Бондаренка, К.Пенькової, О.Михайлова, І.Гарець. Ці роботи мають сценічне втілення за кордоном – Америка, Німеччина, Польща. П’єси перекладені кількома мовами і плануються до показів в інших країнах.
Все це відбувається в рамках культурної дипломатії, для того, щоб якомога більше людей за кордоном дізналося про реальну війну в Україні, а не підхоплювало дезінформацію, яку активно поширює наш ворог. Також Театральна спільнота України активно проводить читання цих п’єс у різних містах нашої країни і запрошує глядачів до спільного обговорення викликів, які на часі та які постануть в майбутньому .
[Чому вікове обмеження 18+?
П’єси не прості. Деякі містять нецензурну лексику і сцени насилля. Ми б хотіли бачити всіх бажаючих, але особливо психологів/гинь, соціальних працівників/ниць, громадських діячів/чок та сучасну культурну спільноту Івано-Франківська]