27 Бер 2024, 18:00
Івано-Франківська філармонія ім. Іри Маланюк, Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 3
Івано-Франківська філармонія ім. Іри Маланюк, Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 3
«Хто це замовив?»
Прем'єра вистави «Нового театру»
![«Хто це замовив?»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/03/1709492296-e1709653015979.jpeg)
Чого найбільше бояться українські митці, котрих висунули на державну премію? Чому примадонни не люблять грати овечок? Як треба правильно заходити до дверей бога? І чи може один-єдиний пиріжок без начинки звести нанівець творчу біографію цілого директора і художнього керівника?
На усі ці пекучі питання відповість нова вистава «Нового театру» – правдива, безкомпромісна та сповнена напружених, кумедних і таємничих інтриг комедія «Хто це замовив?».
Режисер – Тарас Бенюк. Автор п’єси – Володимир Єшкілєв. Квитки можна придбати за покликанням.