08 Бер 2024, 19:00
МІЖ ІНШИМ : ПРОСТІР, Івано-Франківськ, Довга 20 б, цокольний поверх
МІЖ ІНШИМ : ПРОСТІР, Івано-Франківськ, Довга 20 б, цокольний поверх
Кіновечір «Жінки, що грають в ігри»
Показ фільму
![Кіновечір «Жінки, що грають в ігри»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/03/59c8307e-6295-4eb7-abb4-5d55d6337c83-e1709910565781.jpeg)
Організатори запрошують на непередбачувану подорож у світ кінематографу, присвячену Міжнародному жіночому дню. Лекційний вступ, присвячений неймовірній історії акторки Олівії де Гевіленд. Жінка, яка змінила Голівуд і привнесла зміни у світ кіно, послабивши вплив студії та домігшись більшої творчої свободи для акторів від диктату продюсерів.
Після цього переглянуть фільм “Жінки, що грають в ігри” від талановитої української режисерки Надії Парфан. Це вражаючий наратив про сучасних жінок та їхню роль у грі суспільства.
Вхід за реєстрацією.