22 Лип 2023, 18:30
Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3 поверх, м. Івано-Франківськ
Коли український південь повернеться додому?
Розмова, презентація книг
Коли український південь повернеться додому?
Про книжку «Приазовська савана»:
Приазовська савана — це гарячий південь України, повний яскравого сонця, солодких абрикосів та шовковиці, ароматних сухоцвітів та подорожей на Азовське море. Місце, де магічний світ природи ледь уживається з абсурдним реалізмом пострадянського оточення. Підліток Кирило, або просто Кіра, живе в Запоріжжі початку 2000-х. Одного дня Кіра вирушає на пошуки батька, якого не бачив із дитинства. У дорозі на нього чатують містичні леви, здатні захистити або розірвати на місці, стрілянина посеред нічної Хортиці та погоня з несподіваним фіналом. Подорож Приазовською саваною не вимірюється кілометрами, це шлях дорослішання у складних стосунках із сім’єю, переживання першої закоханості, пошуку своєї ідентичності та краси там, де ти народився та виріс. Такий шлях ми всі розпочинаємо, не знаючи, де він закінчиться, маючи єдину спробу наповнити своє життя справжніми почуттями.
Про Олексія Вишника:
Народився та виріс у Запоріжжі. Студентом переїхав до Львова. Близько року прожив на Філіппінських островах з дружиною та сином. Навчався обходитися без інтернету та нав’язаних міських стереотипів. Любить море понад гори, острови понад материки, котів понад собак, віскі понад колу та Rolling Stones понад Beatles. Видав збірку оповідань та поезії. Перший український автор у iBooks Store.
Про книжку «Перед очима»:
Герої книги — прості українці. Тут і таксист, який щодня видає себе за когось іншого, і аб‘юзер, який оплачує своїй коханці психотерапію, і дві старші кримчанки, що роками приховували почуття. Все це відбувається на тлі барселонського неба, Сиваського моря, тривожного Києва, вкритого пилом Сімферополя, гучного Закарпаття. Книга, наче за вуаллю, ховає події, що сталися в Україні — війну, окупацію, вимушене переселення, — видаючи на поверхню пережиті суспільством відчай, руйнацію набутого та адаптацію до нових реалій.
Про Мілу Смолярову:
Міла Смолярова народилася в Сибіру. Жила в Криму, Києві та Барселоні. Зараз з чоловіком і дітьми мешкає у Львові. Любить спостерігати за людьми і природою. Завжди занотовує найцікавіші дрібниці. Слухає море, прислухається до чоловіка, вислуховує дітей. Надихається снами та мандрами, п’є джин з льодом, курить кальян. Мріє писати так само, як звучить Led Zeppelin у навушниках.

Вхід вільний