30 Вер 2022, 18:15
Кінотеатр Люм'єр, вул. Грушевського, 3, м. Івано-Франківськ
Конспірологічний триллер«Патерн» у кіноклубі
Творча зустріч з режисером та акторами та обговорення фільму з психоаналітиком.
Конспірологічний триллер«Патерн» у кіноклубі

В п’ятницю, 30 вересня, в кінотетрі “Люм’єр” о 18.15 годині перед показом відбудеться творча зустріч з режисером та акторами «Патерну» (18.30 показ в рубіновому залі). А після показу за участі психоаналітика, професора Михайла Пустовойта в форматі кіноклубу заплановане обговорення психоаналітичного аналізу сюжету та характерів головних персонажів фільму.

Фільм «Патерн» знятий режисером Тарасом Бенюком в Івано-Франківську івано-франківською кінокомпанією Ukrainian West Film за однойменним романом Володимира Єшкілєва.

Прокат фільму був запланований ще на 17 березня, проте повномаштабне вторгнення московитів в Україну внесло вимушені корективи…

…Дія конспірологічного трилера «Патерн» відбувається на телестудії, де проходить зйомка реаліті-шоу «Я ревную». Керівництво каналу не задоволено рейтингами шоу та наполягає на збільшенні градуса провокаційності, вимагають від учасників шоу розігрувати сцени «на грані фолу».

Проте виявляється, що «Я ревную» – не єдине шоу, яке знімається на майданчику…

Ситуація виходить з-під контролю. Бійки, погоні, вбивства, драми і гламур… Жадоба, обман, підступ і “сон моралі”. Невидимі впливи недосяжних і недоторканих таємних режисерів.

Фільм «Патерн» на екранах кінотеатрів України з 29 вересня.