11 Лют 2024, 17:00
Івано-Франківська філармонія ім. Іри Маланюк Леся Курбаса вулиця, 3
Івано-Франківська філармонія ім. Іри Маланюк Леся Курбаса вулиця, 3
Концерт до Дня закоханих «Love is…»
Концерт класичної музики
![Концерт до Дня закоханих «Love is…»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/02/421003180_796425139197378_8603915728349724727_n.jpg)
Кохання… Найпрекрасніше, найсильніше, найсвітліше, найніжніше почуття, яке надихає, окриляє. Просто добре, тепло і радісно на душі. Просто відчуття щастя…
Кохання – це готовність дарувати все найпрекрасніше тому, кого кохаєш. І саме такий подарунок – концерт «Love is…» струнного ансамблю «QUATTRO CORDE» Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. На вас чекає незабутній вечір та змога насолодитися неймовірно емоційною, натхненною, романтичною музикою.
Квитки в касі філармонії та онлайн.