24 Сер 2022, 18:00
Підземний Перехід Ваґабундо. м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 7
Концерт Святослава Силенка
Концерт Святослава Силенка — українського музиканта, мультиінструменталіста, кобзаря, композитора, актора, мандрівника, засновника і лідера гурту «SVIATOSLAV».
Концерт Святослава Силенка
Концерт Святослава Силенка — українського музиканта, мультиінструменталіста, кобзаря, композитора, актора, мандрівника, засновника і лідера гурту «SVIATOSLAV».
Народився 3 березня 1994 року в Києві, у сім’ї відомих бандуристів — Тараса та Нелі Силенків. Гру на старосвітській бандурі та значну частину репертуару перейняв від свого батька і вже з п’яти років активно концертував разом із ним по Україні та закордоном.
У 2011 р. був учасником гурту «Чур» (вокал, старосвітська бандура, народні духові).
Паралельно з навчанням в університеті їздить у село Крічківку до Юрія Фединського, в якого навчається майструвати і 2016 р. виготовляє, під наставництвом Юрка, свій перший інструмент – старосвітську бандуру для мандрів автостопом. І в цьому ж селі переймає пісенну традицію від бабусь з гурту «Древо».
У 2014-2015 роках був учасником гурту «Фолькнери» (бандура, сопілка, клавішні, бек-вокал).
У 2020 р. офіційно презентує свій сольний folk gothic metal проєкт «SVIATOSLAV» з піснею «Святий Вечір», музичне відео до якої було зняте без залучення професійних операторів, а лише за допомогою друзів музиканта. Згодом був випущений відеокліп до пісні «Пам’ятаю», режисером якого став сам Святослав.
Концертував майже у всіх областях України на різних концертних майданчиках — від вулиць міст до найкращих концертних залів країни. Багато мандрував із виступами за кордоном — зокрема в Естонії, Польщі, Білорусі, Литві, Латвії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Грузії, ОАЕ. Виступав і на вшануваннях українських героїв у Холодному Яру, на фестивалях Країна Мрій, Етноеволюція, Лірницька Покрова та ін.
2005 р. взяв участь у проєкті Олега Скрипки «Пісні Барикад. Дух не згасає, дух не вмира!», де записав одну з своїх перших авторських пісень «Дивувалась зима» (на слова Івана Франка).
Був актором-музикантом у виставі «Буна» реж. Лєна Роман.
Був актором у виставі «Наталка Полтавка» у театрі ім. І. Франка.
Має колекцію народного одягу, яка перейшла йому в спадок від батька.
Захоплюється веломандрівками. Особистий рекорд 300 км за добу.
З початку російського вторгнення в Україну (2022) перебував на службі в добровольчому батальйоні «Свобода» при 112 бригаді ТРО (Київ).