21 Лют 2024, 12:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, вул. Незалежності, 42
КОТИГОРОШКО
Вистава Франківського драмтеатру
КОТИГОРОШКО

Зіркова команда Франківського драмтеатру для своїх найменших глядачів сьогодні готує історію про мужність і відданість собі і своїм ідеалам та безмежну любов до рідної землі.

Сповнену оптимізму і сили пригоду дітям розповідатимуть наш герой Котигорошко і його сестра Оленка, три його брати –  Вернидуб, Їм-і-не-наїмся, Біжу –й – не-набіжуся, а ще – триголовий Змій, котрий запроторив у темницю братів і сестру Оленку на довгі роки. Щоб перемогти Змія і його прислужників, Котигорошко без вагань погоджується іти на двобій. У своїй довгій боротьбі він знаходить  багато друзів, переживає зради, але ніколи не здається.

Казка «Котигорошко» за мотивами української народної казки – патріотична, героїчна, сповнена викликів та неймовірних звитяг, сьогодні має багато аналогій із сучасністю. Українська нація бореться за своє майбутнє і за майбутнє світу.  І сьогодні кожен з українців приміряє на себе долю Котигорошка, бо ми усі разом стали на захист своїх цінностей, пішли визволяти своїх з полону Зла і  разом відстоювати своє переможне завтра.