08 Лис 2023, 15:00
Меморіальний музей «Калуська в'язниця», вул. Січинського, 5, м. Калуш
«Краєвиди, на які ми не заслужили». Владислав Німак
Відкриття фотовиставки
«Краєвиди, на які ми не заслужили». Владислав Німак

Запрошуємо жителів Калуша і гостей міста відвідати першу персональну фотовиставку калушанина, аеророзвідника Владислава Німака “Краєвиди, на які ми не заслужили”.

Владислав із листопада 2022 року виконує завдання в Запорізькій області. Основна його діяльність, як пише хлопець на своїй сторінці в соцмережах, — це дешифрування, аналіз польотів і виявлення «чогось цікавого» серед багатогодинних польотів “мавіком” чи якимось розвідувальним крилом або бомбардувальником. “Кадри, які бачите тут (має на увазі на сторінці, а ми розуміємо, що й на виставці. — МВЦ), — вибрані мною серед багатотисячних фото- та відеоархівів, зроблених нашим підрозділом.

88% матеріалу в галереї — це окуповані території.
12% — сіра* зона.

Безпілотники мають різні камери. Іноді це можуть бути прості цивільні камери чи екшн камери, типу gopro. Головне те, що відбувається зйомка і фіксація різних моментів. І часто ці моменти неймовірно красиві. Складається враження, що всі ці осколки, всі ці ями, окопи, руїни, посадки хочуть нам щось сказати. Точніше, закричати! І якомога страшніше закричати!”.

“На жаль, станом на сьогодні, на цих полях і галявинах бігають не хлопці та дівчата з України, а панаєхавша орда з московії, яка не зрозуміло чого сюди прийшла”, — резюмує Влад Німак.

“Безумовно, ці землі будуть повернуті Україні і обстріли також припиняться, — впевнений хлопець. — А сьогодні ми маємо цікаву можливість поспостерігати за окупованими територіями і побачити, що там відбувається”.