26 Кві 2024, 18:00
Театр кіно «Люм'єр», вул. Грушевського, 3
Театр кіно «Люм'єр», вул. Грушевського, 3
Культхвиля з Анатолієм Кичинським
Зустріч з поетом і художником у Франківську
![Культхвиля з Анатолієм Кичинським](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/04/photo_5278655188246321195_y.jpg)
У гостях буде людина, яка поєднала в собі два таланти. Анатолій Кичинський – поет, лауреат Шевченківської премії за 2006 рік в галузі літератури, і одночасно успішний художник. Як це поєднуються, будуть дізнаватися на зустрічі. Уже пів року митець живе в Івано-Франківську.
Форма реєстрації за посиланням.
Вхід безкоштовний