14 Лип 2023, 18:00
«Multimedia Lab» на Promprylad. Renovation (вул. Української Перемоги, 23, 3 поверх)
«Культура і новий суспільний договір»
Лекція Олесі Островської-Лютої
«Культура і новий суспільний договір»
Запрошуємо на відкриту лекцію «Культура і новий суспільний договір», яку в межах лекторію «Міської читальні» проведе Олеся Островська-Люта – генеральна директорка «Мистецького арсеналу» – одного з найважливіших державних культурних інституцій.
Суспільний договір не є остаточно визначеним і встановленим, він змінюється під впливом обставин життя суспільства. Яким був домайданний український суспільний договір? Які симптоми змін цього договору ми можемо побачити в Україні від часу Революції гідності й досі? Запрошуємо розмірковувати разом і прослідкувати за тим, як на важливі суспільні зміни впливає культура.
Олеся Островська-Люта — артменеджерка та кураторка сучасного мистецтва, генеральна директорка Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».
Олеся Островська-Люта була заступницею директора Аналітичного центру pro.mova, керівницею проєктів і програм Благодійного фонду «Розвиток України», а у 2014 році обіймала посаду першої заступниці міністра культури. Авторка статей з питань українського мистецтва й сучасної культури в українських та іноземних виданнях.
Вхід на подію вільний, однак просимо про коротку попередню реєстрацію.