07 Жов 2023, 17:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, м. Івано-Франківськ
Kyiv Biennial 2023, Ivano-Frankivsk: On the Periphery of the War
Відкриття франківської програми Київської бієнале 2023
Kyiv Biennial 2023, Ivano-Frankivsk: On the Periphery of the War

Проєкт (виставка) відбувається в межах Київської бієнале 2023. Київська бієнале – це міжнародний форум мистецтва, знання та політики, що об’єднує виставки та дискусійні платформи. Бієнале застосовує міждисциплінарну перспективу на перетині гуманітарних наук, соціально-ангажованого мистецтва та політичного активізму, щоб осмислювати ключові проблеми сучасного світу. Бієнале організовує Центр візуальної культури.

Країна перетворюється на мозаїку персональних досвідів війни, що закриті в собі та важко транслюються іншим. У різних місцях люди зіштовхуються з однаковими запитаннями, що були породжені війною та потребують індивідуальної відповіді тут і зараз. Питаннями, на які ми не маємо однозначної відповіді, але запрошуємо у процес пошуку.
Скеровуватимуть пошуки куратор(к)и франківської програми Альона Каравай, Антон Усанов, Ярема Малащук і Роман Хімей. Дивитимемось через призму творчості різних мисткинь та митців, серед: Павел Альтхамер, Іван Базак, Богдан Бунчак, Орест Заборський, Шейла Камерич, Роксолана Кіт, Зоряна Козак, Крейзік, Володимир Кузнецов, Колектив мюзиклу, Дарина Мамайсур, Ярема Малащук і Роман Хімей, Хенріке Науманн, Валентина Петрова, Анна Потьомкіна, Андрій Рачинський, Данііл Ревковський, Марія Русінкевич, Олеся Саєнко, Вальдемар Татарчук, Анна Хвиль, Мирослав Яремак та si process.

7 жовтня, Асортиментна кімната, закинута Книгозбірня, Франківський драмтеатр на вулиці Франківська. Чекаємо.