19 Сер 2022, 11:00
Інноваційний центр Promprylad.Renovation, вул. Академіка Сахарова, 23, м. Івано-Франківськ
«Лінійність. Каліграфічна кімната»
Відкриття виставки франківських митців Віталія Гоцанюка та Яреми Стецика
«Лінійність. Каліграфічна кімната»
 Запрошуємо на презентацію «Лінійність. Каліграфічна кімната» художника Віталія Гоцанюка та виставку картин митця та музиканта Яреми Стецика в інноваційному центрі Promprylad.Renovation
Ярема Стецик – франківський художник, дизайнер, музикант, керівник майстерні “Особливі інтер’єри”. Засновник багатьох мистецьких проєктів: «Перкалаба», «Перкалабські придатки», «Пенсія». Вже 10 років поспіль художник малює гірські пейзажі, а як дизайнер інтер’єру розвиває етнічні мотиви, використовуючи у роботі виключно екологічні матеріали. Унікальні дизайни, виконані руками митця, можна побачити у багатьох громадських закладах Івано-Франківська.
На заході Ярема презентує коридорну виставку 23 картин українських Карпат з «Колекції-2022».
Віталій Гоцанюк – 20-річний художник та дизайнер з Богородчанщини, останні 3 роки вивчає каліграфію та шрифти, створює шрифтові і мистецькі композиції. Каліграфічна кімната на Промприладі – перший знаковий галерейний проєкт молодого художника. Текст на стінах написаний українською мовою та виконаний авторським акцидентним шрифтом в основі якого – горизонтальні і похилі елементи.
В композиції представлена цитата з приповістей Соломона, а також уривок з новели Івана Франка «Сойчине крило».
Про мистецтво у сучасній інтерпретації франківських митців поговорять в галереї на Промприладі

Вхід вільний