31 Тра 2023, 18:00
Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 5 поверх, м. Івано-Франківськ
Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 5 поверх, м. Івано-Франківськ
Літературна зустріч із Любою-Параскевією Стринадюк
Зустріч із письменницею та перекладачкою
![Літературна зустріч із Любою-Параскевією Стринадюк](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/05/349287977_1061866384794402_8784706174494672267_n.jpg)
Люба-Параскевія Стринадюк – письменниця та перекладачка перекладачка німецькомовної художньої літератури, родо з Верховинщини. Авторка книг «У нас, гуцулів», «До данцу», «Вивчєрики», «Як я ‘му жити на полонині», «З-за гір’я. Щоденник любові», «Huzulen: Історія одного роду. Помітки для пам’яті».
Модерує зустріч Тарас Прохасько.