28 Чер 2023, 19:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Люди. Машика Вишедська. Виставка портретів
Виставка Машики Вишедської
![Люди. Машика Вишедська. Виставка портретів](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/06/356412907_712519150884959_2998141485504240893_n-e1687929241933.jpg)
Відкриття виставки в Ваґабундо, де Машика Вишедська представляє частину серії «Люди», над якою працювала з листопада 2022, коли переїхала у Івано-Франківськ. Від початку повномасштабного вторгнення ця серія стала першою повноцінною роботою у новій реальності. Серія «Люди» – це портрети франківчан і нових мешканців міста у оточенні їхніх життєвих історій. Вона відображає досвід художниці і взаємодію з різними спільнотами та окремими людьми.